
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически кани |
|
| Inaltime | 25.5 cm |
| Latime | 13.8 cm |
| Adancime | 21.7 cm |
| Lungime cablu | 0.75 m |
| Greutate | 1.1 Kg |
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Putere | 2200 W |
| Funcții | Oprirea automată, Piatra de fierbere, Indicator LED, Încălzitor ascuns, Iluminare LED, Oprirea automată la accelerarea apei, Rotire la 360°, Depozitare prin cablu, Setări de temperatură, Funcție pentru a menține temperatura, Protecția împotriva siguranței și supraîncălzirii, Sticlă rezistentă la termo, KeepWarm функция, LED контролен панел |
| Utilizare | Intern |
| Interval temperatura | 40 - 100 °C |
| Capacitatea ulciorului | 1.7 l |
| Garanție | 24 luni |