
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически кани |
|
| Υψος | 25.5 cm |
| Πλάτος | 13.8 cm |
| Βάθος | 21.7 cm |
| Μήκος καλωδίου | 0.75 m |
| Βάρος | 1.1 Kg |
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Εξουσία | 2200 W |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Φίλτρο κλίμακας, Ένδειξη LED, Κρυφός προθερμαντήρας, Φωτισμός LED, Αυτόματη απενεργοποίηση όταν το νερό βράζει, Περιστρεφόμενη βάση 360°, Съхранение на кабела, Ρυθμίσεις θερμοκρασίας, Функция за поддържане на температурата, Ασφάλεια και προστασία από υπερθέρμανση, Γυαλί ανθεκτικό στη θερμότητα, KeepWarm функция, LED контролен панел |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 40 - 100 °C |
| Χωρητικότητα κανάτας | 1.7 l |
| Εγγύηση | 24 μήνες |