- Нов продукт

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически кани |
|
| Височина | 26 cm |
| Ширина | 22 cm |
| Дълбочина | 15 cm |
| Тегло | 1.4 Kg |
| Материал корпус | Инокс, Стъкло |
| Цвят | Инокс, Черен |
| Мощност | 3000 W |
| Функции | Автоматично изключване, Място за съхранение на кабела, Филтър котлен камък, LED индикатор, 360 градусово завъртане, Въртяща се на 360° основа, Вътрешна LED светлина, Температурен контрол |
| Употреба | Домашна |
| Температурен спектър на потока | 50 - 100 °C |
| Капацитет кана | 1.7 l |
| Гаранция | 24 месеца |