- Νέο προϊόν

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически кани |
|
| Υψος | 26 cm |
| Πλάτος | 22 cm |
| Βάθος | 15 cm |
| Βάρος | 1.4 Kg |
| Υλικό στέγασης | Inox, Γυαλί |
| Χρώμα | Inox, Μαύρο |
| Εξουσία | 3000 W |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Χώρος αποθήκευσης καλωδίων, Φίλτρο κλίμακας, Ένδειξη LED, Περιστροφή 360 μοιρών, Περιστρεφόμενη βάση 360°, Εσωτερικό φως LED, Ελεγχος θερμοκρασίας |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 50 - 100 °C |
| Χωρητικότητα κανάτας | 1.7 l |
| Εγγύηση | 24 μήνες |