- Produs nou

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически кани |
|
| Inaltime | 26 cm |
| Latime | 22 cm |
| Adancime | 15 cm |
| Greutate | 1.4 Kg |
| Material carcasa | Inox, Sticlă |
| Culoare | Inox, Negru |
| Putere | 3000 W |
| Funcții | Oprirea automată, Spațiu de stocare a cablurilor, Piatra de fierbere, Indicator LED, Rotire la 360°, Rotire la 360°, Iluminare LED, Controlul temperaturii |
| Utilizare | Intern |
| Interval temperatura | 50 - 100 °C |
| Capacitatea ulciorului | 1.7 l |
| Garanție | 24 luni |