- -33,23 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически скари |
|
| Материал корпус | Пластмаса, Стомана |
| Цвят | Инокс, Черен |
| Функции | Подвижен съд за мазнина / течности, Незалепваща повърхност, Студени при допир ръкохватки, Премахващи се плочи, Бързо загряване, Крачета против приплъзване, Защита против прегряване, Автоматично изключване |
| Употреба | Домашна |
| Тип повърхност на готвене | Оребрена |
| Простанство за готвене (mm) | 230 x 340 |
| Височина | 12 cm |
| Дълбочина | 37 cm |
| Тегло | 4.9 Kg |
| Мощност | 2000 W |
| Гаранция | 36 месеца |