- -33,23 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически скари |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό, Ατσάλι |
| Χρώμα | Inox, Μαύρο |
| Λειτουργίες | Αφαιρούμενο δοχείο για λίπη / υγρά, Αντικολλητική επιφάνεια, Λαβές κρύες στην αφή, Αφαιρούμενες πλάκες, Γρήγορη θέρμανση, Αντιολισθητικά πόδια, Προστασία από υπερθέρμανση, Αυτόματη απενεργοποίηση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος επιφάνειας μαγειρέματος | Ραβδωτή |
| Χώρος μαγειρέματος (mm) | 230 x 340 |
| Υψος | 12 cm |
| Βάθος | 37 cm |
| Βάρος | 4.9 Kg |
| Εξουσία | 2000 W |
| Εγγύηση | 36 μήνες |