- -33,23 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически скари |
|
| Materialul corpului | Plastic, Oţel |
| Culoare | Inox, Negru |
| Functii | Navă de grăsime / lichid detașabilă, Non-stick, Rece la mânere touch, Eliminarea plăcilor, Încălzire, Picioare anti-alunecare, Protecție împotriva supraîncălzirii, Oprirea automată |
| Utilizare | Intern |
| Tipul suprafetei de gatit | Cu nervuri |
| Spatiu de gatit (mm) | 230 x 340 |
| Inaltime | 12 cm |
| Adancime | 37 cm |
| Greutate | 4.9 Kg |
| Putere | 2000 W |
| Garantie | 36 luni |