- -20,45 €
- Изчерпано

- Многофункционален грил със структура от стомана и бакелит
- Мощност: 2200 W
- Площ на плочите: 29 x 24 см
- Плочи от лят алуминий с незалепващо покритие, приспособими към дебелината на храната
- Отваряне на плочите на 180° за увеличаване на площта за гриловане
- Термостат за контрол на температурата
- Оборудван с червена работна светлина и зелена светлина "готов за употреба"
- Сваляем поднос за събиране на мазнини
- Стабилни крака против плъзгане
- Размери: 33 x 34 x 14 см
- Брутно тегло: 3,6 кг
- Цвят: Инокс
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Мултифункционална електрическа скара Beper P101TOS500 се отличава с мощност от 2200W и незалепващо покритие. Плочите й могат да се отворят на 180°, което увеличава площта за готвене. Изработена е с елегантен външен вид в инокс.
- Многофункционален грил със структура от стомана и бакелит
- Мощност: 2200 W
- Площ на плочите: 29 x 24 см
- Плочи от лят алуминий с незалепващо покритие, приспособими към дебелината на храната
- Отваряне на плочите на 180° за увеличаване на площта за гриловане
- Термостат за контрол на температурата
- Оборудван с червена работна светлина и зелена светлина "готов за употреба"
- Сваляем поднос за събиране на мазнини
- Стабилни крака против плъзгане
- Размери: 33 x 34 x 14 см
- Брутно тегло: 3,6 кг
- Цвят: Инокс
Техническо описание
Електрически скари |
|
| Материал корпус | Инокс, Пластмаса, Стомана |
| Цвят | Сребрист, Черeн |
| Функции | Незалепваща повърхност, Студени при допир ръкохватки, Индикаторна светлина, Бързо загряване, Крачета против приплъзване, Защита против прегряване |
| Употреба | Домашна |
| Тип повърхност на готвене | Оребрена |
| Материал повърхност за готвене | Алуминий |
| Височина | 14 cm |
| Ширина | 33 cm |
| Дълбочина | 34 cm |
| Мощност | 2200 W |
| Гаранция | 2 години |