- -20,45 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически скари |
|
| Υλικό στέγασης | Inox, Πλαστικό, Ατσάλι |
| Χρώμα | Ασημένιο, Μαύρος |
| Λειτουργίες | Αντικολλητική επιφάνεια, Λαβές κρύες στην αφή, Λυχνία ένδειξης, Γρήγορη θέρμανση, Αντιολισθητικά πόδια, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος επιφάνειας μαγειρέματος | Ραβδωτή |
| Υλικό επιφάνειας μαγειρέματος | Αλουμίνιο |
| Υψος | 14 cm |
| Πλάτος | 33 cm |
| Βάθος | 34 cm |
| Εξουσία | 2200 W |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |