- -20,45 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически скари |
|
| Materialul corpului | Inox, Plastic, Oţel |
| Culoare | Argint, Negru |
| Functii | Non-stick, Rece la mânere touch, Indicator luminos, Încălzire, Picioare anti-alunecare, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Intern |
| Tipul suprafetei de gatit | Cu nervuri |
| Material de suprafata de gatit | Aluminiu |
| Inaltime | 14 cm |
| Latime | 33 cm |
| Adancime | 34 cm |
| Putere | 2200 W |
| Garantie | 2 ani |