- -61,36 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически скари |
|
| Цвят | Сив, Черен |
| Функции | Части подходящи за съдомиялна |
| Употреба | Домашна |
| Тип повърхност на готвене | Оребрена |
| Простанство за готвене (mm) | 320 х 220 |
| Височина | 27 cm |
| Ширина | 30 cm |
| Дълбочина | 41 cm |
| Дължина на кабела | 90 cm |
| Тегло | 10 Kg |
| Мощност | 2460 W |