- -61,36 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически скари |
|
| Χρώμα | Γκρι, Μαύρο |
| Λειτουργίες | Ανταλλακτικά που πλένονται στο πλυντήριο πιάτων |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος επιφάνειας μαγειρέματος | Ραβδωτή |
| Χώρος μαγειρέματος (mm) | 320 х 220 |
| Υψος | 27 cm |
| Πλάτος | 30 cm |
| Βάθος | 41 cm |
| Μήκος καλωδίου | 90 cm |
| Βάρος | 10 Kg |
| Εξουσία | 2460 W |