- -61,36 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически скари |
|
| Culoare | Gri, Negru |
| Functii | Părți potrivite pentru mașină de spălat vase |
| Utilizare | Intern |
| Tipul suprafetei de gatit | Cu nervuri |
| Spatiu de gatit (mm) | 320 х 220 |
| Inaltime | 27 cm |
| Latime | 30 cm |
| Adancime | 41 cm |
| Lungimea cablului | 90 cm |
| Greutate | 10 Kg |
| Putere | 2460 W |