- -15,34 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Електрически скари |
|
| Материал корпус | Пластмаса, Стомана |
| Цвят | Черен |
| Функции | Регулируем термостат, Незалепваща повърхност, Система против хлъзгане, Защита против прегряване |
| Употреба | Домашна |
| Тип повърхност на готвене | Оребрена, Гладка |
| Ширина | 40 cm |
| Дълбочина | 30 cm |
| Мощност | 1800 W |
| Гаранция | 24 месеца |