- -15,34 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически скари |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό, Ατσάλι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Ρυθμιζόμενος θερμοστάτης, Αντικολλητική επιφάνεια, Αντιολισθητικό σύστημα, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος επιφάνειας μαγειρέματος | Ραβδωτή, Λεία |
| Πλάτος | 40 cm |
| Βάθος | 30 cm |
| Εξουσία | 1800 W |
| Εγγύηση | 24 μήνες |