- -15,34 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Електрически скари |
|
| Materialul corpului | Plastic, Oţel |
| Culoare | Negru |
| Functii | Termostat reglabil, Non-stick, Sistem anti-alunecare, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Intern |
| Tipul suprafetei de gatit | Cu nervuri, Neted |
| Latime | 40 cm |
| Adancime | 30 cm |
| Putere | 1800 W |
| Garantie | 24 luni |