- -25,56 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически скари |
|
| Материал корпус | Инокс, Пластмаса |
| Цвят | Инокс |
| Функции | Регулируем термостат, Незалепваща повърхност, Студени при допир ръкохватки, Индикаторна светлина, Крачета против приплъзване, Защита против прегряване |
| Употреба | Домашна |
| Тип повърхност на готвене | Оребрена |
| Простанство за готвене (mm) | 280 х 250 |
| Материал повърхност за готвене | Алуминий |
| Височина | 11.5 cm |
| Ширина | 34 cm |
| Дълбочина | 32 cm |
| Тегло | 2.66 Kg |
| Мощност | 1800 W |
| Color | Инокс |
| Гаранция | 24 месеца |