- -25,56 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически скари |
|
| Υλικό στέγασης | Inox, Πλαστικό |
| Χρώμα | Inox |
| Λειτουργίες | Ρυθμιζόμενος θερμοστάτης, Αντικολλητική επιφάνεια, Λαβές κρύες στην αφή, Λυχνία ένδειξης, Αντιολισθητικά πόδια, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος επιφάνειας μαγειρέματος | Ραβδωτή |
| Χώρος μαγειρέματος (mm) | 280 х 250 |
| Υλικό επιφάνειας μαγειρέματος | Αλουμίνιο |
| Υψος | 11.5 cm |
| Πλάτος | 34 cm |
| Βάθος | 32 cm |
| Βάρος | 2.66 Kg |
| Εξουσία | 1800 W |
| Χρώμα | Inox |
| Εγγύηση | 24 μήνες |