- -25,56 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Електрически скари |
|
| Materialul corpului | Inox, Plastic |
| Culoare | Inox |
| Functii | Termostat reglabil, Non-stick, Rece la mânere touch, Indicator luminos, Picioare anti-alunecare, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Intern |
| Tipul suprafetei de gatit | Cu nervuri |
| Spatiu de gatit (mm) | 280 х 250 |
| Material de suprafata de gatit | Aluminiu |
| Inaltime | 11.5 cm |
| Latime | 34 cm |
| Adancime | 32 cm |
| Greutate | 2.66 Kg |
| Putere | 1800 W |
| Culoare | Inox |
| Garantie | 24 luni |