- -179,41 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Електрически скари |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Сив |
| Функции | Подвижен съд за мазнина / течности, LED индикатор, Части подходящи за съдомиялна, Вграден нагревател, Таймер |
| Употреба | Домашна |
| Тип повърхност на готвене | Оребрена |
| Простанство за готвене (mm) | 280 x 370 |
| Материал повърхност за готвене | Керамика |
| Височина | 46 cm |
| Ширина | 46 cm |
| Дълбочина | 34 cm |
| Дължина на кабела | 1.6 m |
| Тегло | 12 Kg |
| Мощност | 2400 W |
| Температурен спектър на потока | 0 - 260 °С |
| Гаранция | 24 месеца |