- -179,41 €

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически скари |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Γκρι |
| Λειτουργίες | Αφαιρούμενο δοχείο για λίπη / υγρά, Ένδειξη LED, Ανταλλακτικά που πλένονται στο πλυντήριο πιάτων, Ενσωματωμένος προθερμαντήρας, Χρονοδιακόπτης |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος επιφάνειας μαγειρέματος | Ραβδωτή |
| Χώρος μαγειρέματος (mm) | 280 x 370 |
| Υλικό επιφάνειας μαγειρέματος | Κεραμικό |
| Υψος | 46 cm |
| Πλάτος | 46 cm |
| Βάθος | 34 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.6 m |
| Βάρος | 12 Kg |
| Εξουσία | 2400 W |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 0 - 260 °C |
| Εγγύηση | 24 μήνες |