- -179,41 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически скари |
|
| Materialul corpului | Plastic |
| Culoare | Gri |
| Functii | Navă de grăsime / lichid detașabilă, Indicator LED, Părți potrivite pentru mașină de spălat vase, Încălzitor încorporat, Temporizator |
| Utilizare | Intern |
| Tipul suprafetei de gatit | Cu nervuri |
| Spatiu de gatit (mm) | 280 x 370 |
| Material de suprafata de gatit | Ceramică |
| Inaltime | 46 cm |
| Latime | 46 cm |
| Adancime | 34 cm |
| Lungimea cablului | 1.6 m |
| Greutate | 12 Kg |
| Putere | 2400 W |
| Spectrul temperaturii de tur | 0 - 260 °C |
| Garantie | 24 luni |