(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Електрически скари |
|
| Цвят | Металик, Черeн |
| Функции | Незалепваща повърхност, Система против хлъзгане, Студени при допир ръкохватки, Подвижни елементи, Бързо загряване, Автоматично изключване |
| Употреба | Домашна |
| Тип повърхност на готвене | Оребрена |
| Простанство за готвене (mm) | 290 x 234 |
| Височина | 11.5 cm |
| Ширина | 34.5 cm |
| Дълбочина | 32.7 cm |
| Дължина на кабела | 0.8 m |
| Тегло | 2.7 Kg |
| Мощност | 2000 W |
| Захранващо напрежение | 220 - 240 V |
| Температурен спектър на потока | 170-230 °C |
| Гаранция | 24 месеца |