![]()
- Ισχύς: 2000 W
- Ρύθμιση θερμοκρασίας: 170-230 °C
- Μέγιστη γωνία ανοίγματος: 180°
- Ένδειξη LED ενεργοποίησης/απενεργοποίησης
- Μέγεθος πλάκας: 29 x 23,4 cm
- Υλικό περιβλήματος: Ανοξείδωτο ατσάλι, πλαστικό
- Προστασία από υπερθέρμανση
- Αντιολισθητικά πόδια
- Μήκος καλωδίου: 0,8 m
- Περιεχόμενα συσκευασίας:
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически скари |
|
| Χρώμα | Металик, Μαύρος |
| Λειτουργίες | Αντικολλητική επιφάνεια, Αντιολισθητικό σύστημα, Λαβές κρύες στην αφή, Κινητά στοιχεία, Γρήγορη θέρμανση, Αυτόματη απενεργοποίηση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος επιφάνειας μαγειρέματος | Ραβδωτή |
| Χώρος μαγειρέματος (mm) | 290 x 234 |
| Υψος | 11.5 cm |
| Πλάτος | 34.5 cm |
| Βάθος | 32.7 cm |
| Μήκος καλωδίου | 0.8 m |
| Βάρος | 2.7 Kg |
| Εξουσία | 2000 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 - 240 V |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 170-230 °C |
| Εγγύηση | 24 μήνες |