- -29,27 €
![]()
- Putere: 2000 W
- Setare temperatură: 170-230°C
- Unghi maxim de deschidere: 180°
- Indicator LED de pornire/oprire
- Dimensiunea plăcii: 29 x 23,4 cm
- Material carcasă: oțel inoxidabil, plastic
- Protecție la supraîncălzire
- Picioare anti-alunecare
- Lungimea cablului: 0,8 m
- Conținutul pachetului: 1 grătar, 1 tavă de scurgere a grăsimii
- Dimensiuni: 34.5 x 11.5 x 32.7 cm
- Greutate: 2.7 Kg
- Culoare: Inox
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Електрически скари |
|
| Culoare | Metalic, Negru |
| Functii | Non-stick, Sistem anti-alunecare, Rece la mânere touch, Amovibil, Încălzire, Oprirea automată |
| Utilizare | Intern |
| Tipul suprafetei de gatit | Cu nervuri |
| Spatiu de gatit (mm) | 290 x 234 |
| Inaltime | 11.5 cm |
| Latime | 34.5 cm |
| Adancime | 32.7 cm |
| Lungimea cablului | 0.8 m |
| Greutate | 2.7 Kg |
| Putere | 2000 W |
| Tensiunea de alimentare | 220 - 240 V |
| Spectrul temperaturii de tur | 170-230 °C |
| Garantie | 24 luni |