- -25,56 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Електрически скари |
|
| Материал корпус | Инокс |
| Цвят | Инокс |
| Функции | Студени при допир ръкохватки, LED индикатор, Самозаключваща система, Подвижни панти |
| Употреба | Домашна |
| Тип повърхност на готвене | Оребрена |
| Простанство за готвене (mm) | 290 x 230 |
| Материал повърхност за готвене | Керамика |
| Височина | 15.5 cm |
| Ширина | 36.2 cm |
| Дълбочина | 33 cm |
| Мощност | 2200 W |
| Гаранция | 24 месеца |