- -25,56 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически скари |
|
| Υλικό στέγασης | Inox |
| Χρώμα | Inox |
| Λειτουργίες | Λαβές κρύες στην αφή, Ένδειξη LED, Самозаключваща система, Κινητοί μεντεσέδες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος επιφάνειας μαγειρέματος | Ραβδωτή |
| Χώρος μαγειρέματος (mm) | 290 x 230 |
| Υλικό επιφάνειας μαγειρέματος | Κεραμικό |
| Υψος | 15.5 cm |
| Πλάτος | 36.2 cm |
| Βάθος | 33 cm |
| Εξουσία | 2200 W |
| Εγγύηση | 24 μήνες |