- -25,56 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Електрически скари |
|
| Materialul corpului | Inox |
| Culoare | Inox |
| Functii | Rece la mânere touch, Indicator LED, Sistem de auto-blocare, Balamale detașabile |
| Utilizare | Intern |
| Tipul suprafetei de gatit | Cu nervuri |
| Spatiu de gatit (mm) | 290 x 230 |
| Material de suprafata de gatit | Ceramică |
| Inaltime | 15.5 cm |
| Latime | 36.2 cm |
| Adancime | 33 cm |
| Putere | 2200 W |
| Garantie | 24 luni |