- -15,34 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически скари |
|
| Материал корпус | Стомана |
| Цвят | Черен |
| Функции | Регулируем термостат, Подвижен съд за мазнина / течности, Незалепваща повърхност, Студени при допир ръкохватки, Индикаторна светлина, Крачета против приплъзване |
| Употреба | Домашна |
| Тип повърхност на готвене | Гладка |
| Материал повърхност за готвене | Неръждаема стомана, Мрамор |
| Височина | 5 cm |
| Ширина | 70 cm |
| Дълбочина | 23 cm |
| Мощност | 1800 W |
| Нива на мощност | 5 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Гаранция | 24 месеца |