- -15,34 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически скари |
|
| Materialul corpului | Oţel |
| Culoare | Negru |
| Functii | Termostat reglabil, Navă de grăsime / lichid detașabilă, Non-stick, Rece la mânere touch, Indicator luminos, Picioare anti-alunecare |
| Utilizare | Intern |
| Tipul suprafetei de gatit | Neted |
| Material de suprafata de gatit | Oțel inoxidabil, Marmură |
| Inaltime | 5 cm |
| Latime | 70 cm |
| Adancime | 23 cm |
| Putere | 1800 W |
| Niveluri de putere | 5 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Garantie | 24 luni |