- -15,34 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически скари |
|
| Υλικό στέγασης | Ατσάλι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Ρυθμιζόμενος θερμοστάτης, Αφαιρούμενο δοχείο για λίπη / υγρά, Αντικολλητική επιφάνεια, Λαβές κρύες στην αφή, Λυχνία ένδειξης, Αντιολισθητικά πόδια |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος επιφάνειας μαγειρέματος | Λεία |
| Υλικό επιφάνειας μαγειρέματος | Ανοξείδωτο ατσάλι, Μάρμαρο |
| Υψος | 5 cm |
| Πλάτος | 70 cm |
| Βάθος | 23 cm |
| Εξουσία | 1800 W |
| Επίπεδα ισχύος | 5 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Εγγύηση | 24 μήνες |