- -10,69 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически скари |
|
| Материал корпус | Алуминий |
| Цвят | Оранжев, Черeн |
| Тип скара | Бездимна |
| Тип повърхност на готвене | Гладка |
| Височина | 24 cm |
| Ширина | 37 cm |
| Мощност | 1500 W |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Гаранция | 24 месеца |