- -10,69 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически скари |
|
| Υλικό στέγασης | Αλουμίνιο |
| Χρώμα | Πορτοκαλί, Μαύρος |
| Тип скара | Бездимна |
| Τύπος επιφάνειας μαγειρέματος | Λεία |
| Υψος | 24 cm |
| Πλάτος | 37 cm |
| Εξουσία | 1500 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Εγγύηση | 24 μήνες |