- -10,69 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически скари |
|
| Materialul corpului | Aluminiu |
| Culoare | Portocaliu, Negru |
| Тип скара | Бездимна |
| Tipul suprafetei de gatit | Neted |
| Inaltime | 24 cm |
| Latime | 37 cm |
| Putere | 1500 W |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Garantie | 24 luni |