- -6,14 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически скари |
|
| Цвят | Инокс |
| Функции | Регулируем термостат, Незалепваща повърхност, Индикаторна светлина, Регулируема височина |
| Тип повърхност на готвене | Оребрена |
| Височина | 9 cm |
| Ширина | 24 cm |
| Тегло | 2.01 Kg |
| Мощност | 1000 W |
| Нива на мощност | 1 |
| Температурен спектър на потока | 0-230 °C |
| Гаранция | 24 месеца |