- -6,14 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически скари |
|
| Χρώμα | Inox |
| Λειτουργίες | Ρυθμιζόμενος θερμοστάτης, Αντικολλητική επιφάνεια, Λυχνία ένδειξης, Ρυθμιζόμενο ύψος |
| Τύπος επιφάνειας μαγειρέματος | Ραβδωτή |
| Υψος | 9 cm |
| Πλάτος | 24 cm |
| Βάρος | 2.01 Kg |
| Εξουσία | 1000 W |
| Επίπεδα ισχύος | 1 |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 0-230 °C |
| Εγγύηση | 24 месеца |