- -6,14 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически скари |
|
| Culoare | Inox |
| Functii | Termostat reglabil, Non-stick, Indicator luminos, Înălțime reglabilă |
| Tipul suprafetei de gatit | Cu nervuri |
| Inaltime | 9 cm |
| Latime | 24 cm |
| Greutate | 2.01 Kg |
| Putere | 1000 W |
| Niveluri de putere | 1 |
| Spectrul temperaturii de tur | 0-230 °C |
| Garantie | 24 месеца |