- -12,78 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически скари |
|
| Цвят | Черен |
| Функции | Регулируем термостат, Подвижен съд за мазнина / течности, Незалепваща повърхност, Подвижни панти |
| Употреба | Домашна |
| Тип повърхност на готвене | Оребрена, Гладка |
| Простанство за готвене (mm) | 600 x 250 |
| Височина | 19 cm |
| Ширина | 30 cm |
| Дълбочина | 43 cm |
| Мощност | 2400 W |
| Нива на мощност | 3 |
| Гаранция | 24 месеца |