- -12,78 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически скари |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Ρυθμιζόμενος θερμοστάτης, Αφαιρούμενο δοχείο για λίπη / υγρά, Αντικολλητική επιφάνεια, Κινητοί μεντεσέδες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος επιφάνειας μαγειρέματος | Ραβδωτή, Λεία |
| Χώρος μαγειρέματος (mm) | 600 x 250 |
| Υψος | 19 cm |
| Πλάτος | 30 cm |
| Βάθος | 43 cm |
| Εξουσία | 2400 W |
| Επίπεδα ισχύος | 3 |
| Εγγύηση | 24 μήνες |