- -12,78 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически скари |
|
| Culoare | Negru |
| Functii | Termostat reglabil, Navă de grăsime / lichid detașabilă, Non-stick, Balamale detașabile |
| Utilizare | Intern |
| Tipul suprafetei de gatit | Cu nervuri, Neted |
| Spatiu de gatit (mm) | 600 x 250 |
| Inaltime | 19 cm |
| Latime | 30 cm |
| Adancime | 43 cm |
| Putere | 2400 W |
| Niveluri de putere | 3 |
| Garantie | 24 luni |