- -48,06 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Електрически скари |
|
| Цвят | Черeн |
| Функции | Незалепваща повърхност, Индикаторна светлина, Подвижни панти |
| Тип повърхност на готвене | Оребрена |
| Височина | 15.5 cm |
| Ширина | 52 cm |
| Дълбочина | 39.5 cm |
| Дължина на кабела | 1.2 m |
| Мощност | 2000 W |
| Гаранция | 24 месеца |