- -48,06 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Електрически скари |
|
| Culoare | Negru |
| Functii | Non-stick, Indicator luminos, Balamale detașabile |
| Tipul suprafetei de gatit | Cu nervuri |
| Inaltime | 15.5 cm |
| Latime | 52 cm |
| Adancime | 39.5 cm |
| Lungimea cablului | 1.2 m |
| Putere | 2000 W |
| Garantie | 24 luni |