- -48,06 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически скари |
|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Λειτουργίες | Αντικολλητική επιφάνεια, Λυχνία ένδειξης, Κινητοί μεντεσέδες |
| Τύπος επιφάνειας μαγειρέματος | Ραβδωτή |
| Υψος | 15.5 cm |
| Πλάτος | 52 cm |
| Βάθος | 39.5 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.2 m |
| Εξουσία | 2000 W |
| Εγγύηση | 24 μήνες |