- -53,17 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Електрически скари |
|
| Цвят | Черен |
| Употреба | Домашна |
| Тип скара | Електрическа |
| Тип повърхност на готвене | Гладка |
| Простанство за готвене (mm) | 300x200 |
| Височина | 15.5 cm |
| Ширина | 52 cm |
| Дълбочина | 39.5 cm |
| Дължина на кабела | 1.2 m |
| Мощност | 2000 W |
| Нива на мощност | 4 |
| Гаранция | 24 месеца |