- -53,17 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Електрически скари |
|
| Culoare | Negru |
| Utilizare | Intern |
| Тип скара | Електрическа |
| Tipul suprafetei de gatit | Neted |
| Spatiu de gatit (mm) | 300x200 |
| Inaltime | 15.5 cm |
| Latime | 52 cm |
| Adancime | 39.5 cm |
| Lungimea cablului | 1.2 m |
| Putere | 2000 W |
| Niveluri de putere | 4 |
| Garantie | 24 luni |