- -53,17 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически скари |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Тип скара | Електрическа |
| Τύπος επιφάνειας μαγειρέματος | Λεία |
| Χώρος μαγειρέματος (mm) | 300x200 |
| Υψος | 15.5 cm |
| Πλάτος | 52 cm |
| Βάθος | 39.5 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.2 m |
| Εξουσία | 2000 W |
| Επίπεδα ισχύος | 4 |
| Εγγύηση | 24 μήνες |