- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически скари |
|
| Материал корпус | Метал |
| Цвят | Черен |
| Функции | Индикаторна светлина, Защита против прегряване |
| Употреба | Домашна |
| Тип скара | Електрическа |
| Тип повърхност на готвене | Оребрена |
| Простанство за готвене (mm) | 430 x 280 |
| Материал повърхност за готвене | Хром |
| Височина | 100 cm |
| Ширина | 93 cm |
| Дълбочина | 40 cm |
| Дължина на кабела | 0.9 m |
| Мощност | 2400 W |
| Нива на мощност | 1 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Гаранция | 24 месеца |