- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически скари |
|
| Υλικό στέγασης | Μέταλλο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Λυχνία ένδειξης, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Тип скара | Електрическа |
| Τύπος επιφάνειας μαγειρέματος | Ραβδωτή |
| Χώρος μαγειρέματος (mm) | 430 x 280 |
| Υλικό επιφάνειας μαγειρέματος | Χρώμιο |
| Υψος | 100 cm |
| Πλάτος | 93 cm |
| Βάθος | 40 cm |
| Μήκος καλωδίου | 0.9 m |
| Εξουσία | 2400 W |
| Επίπεδα ισχύος | 1 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Εγγύηση | 24 месеца |