- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически скари |
|
| Materialul corpului | Metal |
| Culoare | Negru |
| Functii | Indicator luminos, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Intern |
| Тип скара | Електрическа |
| Tipul suprafetei de gatit | Cu nervuri |
| Spatiu de gatit (mm) | 430 x 280 |
| Material de suprafata de gatit | Crom |
| Inaltime | 100 cm |
| Latime | 93 cm |
| Adancime | 40 cm |
| Lungimea cablului | 0.9 m |
| Putere | 2400 W |
| Niveluri de putere | 1 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Garantie | 24 месеца |